Zamów certyfikat językowy

Potwierdzenie Twojego stopnia umiejętności językowych

W Groy Learning wystawiamy certyfikaty językowe

U nas możesz uzyskać potwierdzenie swojej znajomości języka obcego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2. Aby otrzymać imienny certyfikat, należy rozwiązać test językowy o odpowiednim stopniu trudności.

Jak zamówić certyfikat językowy?

Wystarczy, że skorzystasz z formularza, który będzie dostępny na naszej stronie. Możesz także napisać do nas, zadzwonić lub skontaktować się w inny wybrany przez siebie sposób, a my poinstruujemy Cię odnośnie do dalszych kroków. Wspólnie ustalimy najbardziej odpowiadający Ci termin testu, a po jego zdaniu wręczymy certyfikat.

Rozwiąż test

Aby otrzymać udokumentowanie stopnia Twojej znajomości języka obcego, należy rozwiązać przygotowany przez nas test. Opracowujemy materiały na najwyższym poziomie, korzystając z naszej eksperckiej wiedzy. Nasze testy zgodne są z wszelkimi wymogami stawianymi przez Radę Europy w tym zakresie, a nasze certyfikaty językowe stanowią oficjalne potwierdzenie Twojego stopnia zaawansowania językowego.

Koszt certyfikatu uzależniony jest od wybranego przez Ciebie języka obcego oraz stopnia zaawansowania, jaki Cię interesuje. Aby dokonać bezpłatnej wyceny certyfikatu, który chcesz uzyskać, skorzystaj z kalkulatora zamieszczonego na naszej stronie.

Ile to kosztuje?

Możesz zdobyć imienny certyfikat za darmo!

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy promocję, dzięki której możliwe jest uzyskanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka obcego całkowicie za darmo. Jak z niej skorzystać? Aby wziąć udział w promocji, niezbędny jest Starter Pack Klienta, który przekazujemy wszystkim Uczestnikom naszych kursów językowych. Znajdziesz tam kod rabatowy uprawniający Cię do otrzymania jednego darmowego imiennego certyfikatu językowego. Musisz jeszcze polubić nasz post w mediach społecznościowych i udostępnić go dalej, a także polecić Groy Learning swoim znajomym. Jeśli ktoś z Twojego polecenia zapisze się na zajęcia do naszej szkoły językowej, przysługuje Ci darmowy imienny certyfikat potwierdzający znajomość języka obcego! W celu uzyskania większej ilości informacji, zajrzyj do zakładki „Promocje” na naszej stronie internetowej.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0