Poziom zaawansowany

kurs dla tych, którzy chcą przejść na inny poziom znajomości języka

Znasz już język, ale chcesz podszlifować swoje umiejętności?

W takim razie ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Według przyjętej przez Radę Europy skali stopnie C1 i C2 oznaczają biegłą znajomość języka obcego. Osoba będąca na poziomie zaawansowanym potrafi zrozumieć praktycznie każdą wypowiedź w danym języku obcym, dostrzegając również sens pośredni komunikatu. Nasz kurs pomoże Ci posługiwać się wybraną mową obcą całkowicie swobodnie na gruncie zawodowym, edukacyjnym czy towarzyskim.

Dla kogo dedykowany jest nasz kurs na poziomie zaawansowanym?

Jest to opcja najlepsza dla tych, którzy znają już wybrany język obcy i posługują się nim dość swobodnie. Jeśli bez problemu dogadujesz się z rodzimym użytkownikiem danego języka, potrafisz rozmawiać na większość tematów dotyczących spraw życia codziennego oraz związanych z Twoją specjalnością, to polecamy wybór kursu na poziomie zaawansowanym. To doskonały sposób na udoskonalenie swoich umiejętności.

Komu kurs na poziomie zaawansowanym przyniesie najwięcej korzyści?

– osobom, którym znajomość języków przyda się w życiu zawodowym,

– przygotowującym się do trudniejszych egzaminów, takich jak matura na poziomie rozszerzonym bądź egzamin wstępny na studia.

Kurs na poziomie zaawansowanym pozwoli Ci posługiwać się danym językiem obcym całkowicie swobodnie, niemal tak dobrze, jak rodzimy użytkownik. Będziesz wypowiadać się płynnie i spontanicznie oraz bez problemu przedstawiać swój punkt widzenia, dobierając słownictwo najodpowiedniejsze w danym kontekście społecznym. Nie zaniedbujemy również gramatyki, zwracając uwagę na poprawną konstrukcję zdań i używanie właściwych łączników i spójników.

Czego się tutaj nauczysz?

Personalizacja

Nasze kursy dostosowywane są do potrzeb indywidualnego Klienta. Jeśli problemy sprawia Ci konkretne zagadnienie języka obcego, tym właśnie zajmiemy się na zajęciach. Uważasz, że Twój poziom posługiwania się językiem w mowie jest gorszy niż ten, który reprezentujesz w piśmie? Możemy poświęcić więcej czasu na prowadzenie rozmów w wybranym języku. Takie regularne ćwiczenie pozwoli Ci pokonać barierę językową i rozmawiać swobodniej. A może wciąż nie rozumiesz jakiejś kwestii gramatycznej? Wszystko Ci wyjaśnimy. Twoje zdanie zawsze będzie dla nas najważniejsze i to Ty jako nasz Klient masz największy wpływ na przebieg wybranego kursu. Nie do końca wiesz, który element Twoich językowych kompetencji wymaga poprawy? Ustalimy to wspólnie przy pomocy testu, który wypełnisz na pierwszych zajęciach. Sprawdzian ten pozwoli nam przygotować kurs tak, aby przyniósł Ci on jak najwięcej korzyści.

Specjalizacja

Kiedy znasz już język obcy w stopniu zaawansowanym, dobrym pomysłem jest sprofilowanie dalszej nauki pod kątem tej dziedziny wiedzy, która szczególnie Cię interesuje. Jeśli zajmujesz się finansami czy biznesem, warto skoncentrować się na wyrażeniach związanych z ekonomią. Jeśli jesteś technikiem, bardziej przyda Ci się słownictwo z zakresu mechaniki czy elektryki. A może pracujesz w dziale prawnym i chcesz lepiej porozumiewać się z zagranicznymi klientami Twojej firmy? Mamy opcję również dla Ciebie. Proponujemy kursy z różnych specjalizacji.

ogólna, biznes, prawo, finanse, medycyna, technika

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0