Zamów testy językowe

Sprawdź swój poziom!

Oferujemy rzetelne testy językowe

W Groy Learning opracowujemy testy językowe spełniające europejskie wymogi jakości. Na podstawie przeprowadzonego egzaminu jesteśmy w stanie ustalić Twój aktualny poziom zaawansowania w znajomości wybranego języka obcego.

Jak zamówić testy?

Napisz do nas lub zadzwoń; odezwij się przez preferowany przez Ciebie kanał komunikacji, wybierając spośród wielu opcji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji mailowo, telefonicznie, na czacie na naszej stronie internetowej i poprzez nasze media społecznościowe. Możesz również skorzystać z formularza pozwalającego na zautomatyzowane zamówienie interesujących Cię testów językowych.

Sprawdź swój poziom zaawansowania

Test wstępny to bardzo przydatne narzędzie, które jest pomocne w ustalaniu Twojego aktualnego stopnia znajomości danego języka obcego. Nie masz pewności, czy wybrać kurs zaawansowany czy średnio zaawansowany? Test wstępny rozwieje Twoje wątpliwości! Zamów egzemplarz i wypełnij go samodzielnie. Odeślij do nas, abyśmy mogli sprawdzić Twoje wyniki w naszym eksperckim gronie. Pomoże nam to ustalić, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy i dzięki któremu nauczysz się najwięcej.

Oprócz ustalenia, na który z poziomów organizowanych przez nas kursów najlepiej się zapisać, test wstępny pozwala postawić Ci pierwsze kroki w nauce ukierunkowanej na osiąganie celu. Jest to innowacyjna metoda nauczania, którą implementujemy do naszych zajęć. Dzięki stosowaniu tej metody jesteśmy w stanie ocenić Twoje postępy w nauce języka obcego. Mierzymy je poprzez porównanie wyników testu wstępnego z tymi, jakie osiągniesz pod koniec naszego kursu. Przekonaj się, jak wiele wyznaczonych sobie celów osiągniesz!

Zacznij wyznaczać sobie cele – postaw pierwszy krok w nauce ukierunkowanej na osiąganie celów

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0