Test wstępny

Dowiedz się, na jaki poziom kursu się zapisać!

Test wstępny pomoże Ci ustalić, jaki jest Twój poziom umiejętności językowych

Nie masz całkowitej pewności, który poziom kursu będzie dla Ciebie najlepszy? W odpowiedzi na to pytanie z pewnością pomoże Ci przygotowany przez nas test, sprawdzający Twoje umiejętności językowe. Zamów darmowy egzemplarz, rozwiąż i prześlij do nas. Przeanalizujemy Twoje odpowiedzi i skierujemy Cię na właściwy kurs, najodpowiedniejszy dla Twojego obecnego poziomu.

To nie egzamin

Test wstępny jest jedynie wskazówką, która ma za zadanie pomóc Tobie i nam w wyborze najodpowiedniejszego dla Ciebie kursu języka obcego. Rozwiązując go, pamiętaj, że to żaden egzamin. Nie stresuj się, a co najważniejsze – wypełnij go samodzielnie. Nie korzystaj z pomocy innych osób, nie szukaj odpowiedzi w Internecie. Rozwiąż test w oparciu o własne umiejętności. Na tym etapie nie chodzi przecież o to, żeby zaimponować wysoką znajomością języka obcego, ale by jak najdokładniej ustalić poziom aktualnie posiadanej przez Ciebie wiedzy. Jedynie uczciwe wypełnienie testu z Twojej strony pozwoli nam dobrać optymalny poziom kursu, czyli taki, z którego wyniesiesz jak najwięcej korzyści i dzięki któremu podwyższysz swoje kwalifikacje językowe.

Najłatwiej jest zamówić test, korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Wystarczy wypełnić kilka pól, które pomogą nam przygotować dla Ciebie egzemplarz. Możesz także rozwiązać test na pierwszych zajęciach, jeśli wybierzesz formę stacjonarną kursu bądź opcję z dojazdem.

Gdzie dostanę test wstępny?

Nic Cię to nie kosztuje!

Test wstępny to kolejna z oferowanych przez nas darmowych usług. Przygotowaliśmy ją w trosce o zadowolenie Klientów zainteresowanych naszą ofertą. Dbamy o to, by organizowane przez nas kursy dobrać jak najlepiej do potrzeb naszych Klientów. Zwracamy uwagę na indywidualne oczekiwania każdego uczestnika, co przekłada się na wysoką satysfakcję osób korzystających z naszych usług.

Po co wypełniać test wstępny?

Rozwiązanie testu wstępnego przed rozpoczęciem właściwego kursu wiele ułatwia. Przede wszystkim jest to cenna wskazówka na temat tego, jaki jest Twój obecny poziom językowy. Tym samym jest to dla nas informacja, który z naszych kursów będzie najbardziej Ci odpowiadał i pozwoli nauczyć się najwięcej. Jednak na tym jego rola się nie kończy. Test wstępny to bardzo pomocne narzędzie do mierzenia Twoich postępów w nauce języka obcego. Dzięki porównaniu wyników testu wstępnego z wynikami, jakie uzyskasz w teście rozwiązywanym na zakończenie kursu, możliwa będzie ocena poprawy Twojego poziomu umiejętności językowych. Taka ewaluacja to jeden z kluczowych elementów nauki ukierunkowanej na osiąganie celów.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0