Język obcy techniczny

specjalizacja dla fachowców z różnych dziedzin

Rozumienie języka technicznego ma coraz większe znaczenie

W dobie prężnego rozwoju technologicznego, międzynarodowych korporacji i firm rośnie zapotrzebowanie na techników-specjalistów, którzy perfekcyjnie posługują się językiem obcym. Jeśli interesuje Cię dobrze płatna praca za granicą, kariera w branży IT bądź high-tech, weź udział w naszym kursie języka obcego technicznego!

Dla kogo dedykowany jest ten kurs?

Z uczestnictwa w kursie języka obcego ze specjalizacją techniczną najbardziej skorzystają:

– osoby z wykształceniem technicznym, zwłaszcza, jeśli są zainteresowane nawiązaniem współpracy z zagranicznymi kontrahentami,

– pracownicy działów IT,

– mechanicy,

– konstruktorzy,

– osoby zainteresowane robotyką,

– inżynierowie.

Technika jest wszechobecna w naszym życiu. Zapotrzebowanie na usługi z dowolnej jej poddziedziny jest wysokie w każdym państwie. Jeśli jesteś fachowcem w swojej branży, warto rozwinąć swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym i zapewnić sobie możliwości rozwoju świetlanej kariery. Interesuje Cię dobrze płatna praca za granicą? A może zatrudnienie w renomowanej firmie realizującej zamówienia na cały świat? Weź udział w naszym kursie, a Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.

Na naszym kursie poznasz fachową terminologię z różnych poddziedzin technicznych oraz zasady strategii przekładu tekstów technicznych. Nauczysz się czytać i rozumieć dokumentację techniczno-ruchową DTR, a także poznasz żargon patentowy. Jeśli interesuje Cię jeszcze bardziej specjalistyczny zakres kursu, możemy zawęzić tematykę zgodnie z Twoimi preferencjami i skoncentrować się na wybranym przez Ciebie zagadnieniu.

Czego się nauczysz?

Przekraczanie granic

Rozwój technologii postępuje błyskawicznie, niosąc z sobą ogromny wpływ na nasze życie. To właśnie dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym możliwa jest komunikacja na znaczne odległości. Aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje nam postęp techniczny, warto zniwelować pozostałe bariery w porozumiewaniu się, takie jak nieznajomość języka obcego.

Rozwijanie swoich umiejętności

Sztuczna inteligencja, smartfony i inteligentne domy to nie wszystko, do czego przydaje się znajomość języka obcego technicznego. Bardziej „tradycyjne” urządzenia wciąż pozostają niezastąpionymi w wielu aspektach życia. Bez maszyn, taśm produkcyjnych czy zwykłych robotów wytwarzających powtarzalne elementy większych konstrukcji, gospodarka nie mogłaby funkcjonować. Każde stanowisko wykorzystujące w pracy maszynę wymaga ludzkiego operatora. Osoby odpowiedzialne za dystrybucję sprzętu muszą doskonale znać się na swoim fachu, aby prawidłowo wykonywać powierzone im obowiązki. Wielkie firmy przy zawieraniu umów przeznaczają całe strony dokumentów na opisy techniczne danego produktu. W przypadku wynalazków dokumentacja wygląda podobnie: opis techniczny jest kluczowym elementem w procedurze udzielania patentu. We wszystkich tych sytuacjach znajomość języka obcego technicznego ułatwia komunikację oraz procedury. Będąc specjalistą w dziedzinie techniki i znając język obcy używany w branży, zyskujesz nieograniczone możliwości rozwijania swojej kariery zawodowej. Zapisz się na nasz kurs języka obcego technicznego!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0