Poziom średnio zaawansowany

kurs przeznaczony dla osób pragnących podszkolić się w swoich umiejętnościach językowych

Kurs na poziomie średniego zaawansowania pozwala ugruntować wiedzę

W skali opracowanej przez Radę Europy odpowiadają mu stopnie B1 oraz B2. Osoba znająca wybrany język obcy na tym poziomie potrafi swobodnie rozmawiać z osobami, dla których dany język jest rodzimy. Rozmówca nie musi przy tym starać się używać prostych i jasnych zwrotów czy mówić szczególnie wolno. Posługujący się językiem obcym na poziomie B1 i B2 rozumie większość standardowych wypowiedzi w danym języku, o ile ich percepcja nie wymaga wiedzy z zakresu określonej, nieznanej specjalizacji.

Dla kogo dedykowany jest ten kurs?

W kursie na poziomie średnio zaawansowanym doskonale odnajdą się osoby, które znają już dany język obcy i w miarę swobodnie się nim posługują, jednak chciałyby jeszcze poprawić pewne aspekty. Posługiwanie się językiem obcym na tym poziomie jest przydatne na gruncie zawodowym. Wpisanie takiej umiejętności do CV będzie niekwestionowanym atutem w oczach ewentualnego pracodawcy.

Ponadto poziom B2 języka obcego odpowiada stopniowi trudności egzaminu maturalnego w przedmiocie wybranego języka obcego nowożytnego. Jeśli podchodzisz do matury lub zdajesz inny ważny egzamin, na którym sprawdzany jest Twój poziom znajomości języka obcego, z pewnością warto przygotować się do tego sprawdzianu wiedzy pod okiem naszych profesjonalistów.

Komu kurs na poziomie średnio zaawansowanym przyniesie najwięcej korzyści?

– przyszłym maturzystom,

– przygotowującym się do innych egzaminów językowych,

– poszukującym pracy,

– chcącym podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Kurs na poziomie średnio zaawansowanym pozwala podnieść swoje kwalifikacje w wybranym języku obcym. Na naszych zajęciach pogłębisz swoją wiedzę oraz poczynisz zauważalne postępy w posługiwaniu się danym językiem. Przygotujemy dla Ciebie zestaw ćwiczeń językowych z zakresu słuchania, czytania, mówienia i pisania. Jeśli czeka Cię egzamin, pomożemy opanować stres i wspólnie zajmiemy się rozwiązywaniem zadań podobnych do tych, jakie mogą pojawić się na teście, który planujesz zdać. Wyjaśnimy Ci te zagadnienia językowe, które wciąż sprawiają Ci pewne problemy.

Czego nauczysz się na kursie o poziomie średnio zaawansowanym?

Dostosowanie do Twoich potrzeb

Nie możesz znaleźć właściwego dla Ciebie sposobu na naukę języka obcego? Masz problemy z zapamiętaniem słówek? A może wciąż gubisz się w zasadach obcej gramatyki? Wraz z naszymi metodykami przedmiotu i psychologami przekazu postaramy się temu zaradzić. Przygotujemy program nauki specjalnie dla Ciebie, tak, aby jak najlepiej odpowiadał on Twoim indywidualnym potrzebom. Opracujemy go w oparciu o test, który wypełnisz na początku naszego kursu. Twoje zdanie zawsze pozostaje dla nas najważniejsze, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące kursu. Z chęcią poszerzymy tematykę zajęć o terminologię, którą uznasz za najbardziej przydatną lub poświęcimy więcej czasu na te zagadnienia, które są dla Ciebie niejasne.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0