Raty

Rozłóż płatność za kurs na kilka etapów

Nie musisz płacić za cały kurs na raz!

Wiemy, że zapłata całej sumy za zajęcia może stanowić spore obciążenie dla domowego budżetu. Dlatego, jeśli nie dysponujesz w danym momencie taką kwotą, wychodzimy Ci naprzeciw i proponujemy płatność w ratach.

Niewielkie obciążenie dla Twojego budżetu

Zamiast opłacać cały kurs z góry, możesz podzielić płatność na kilka części. Jeśli rozłożysz całą należność na ratalne płatności, nie odczujesz większej różnicy w swoim domowym budżecie. Możesz uiszczać określoną sumę co miesiąc, a na pewno okaże się, że stać Cię na taką inwestycję! Jeśli prowadzisz firmę, zainwestuj w rozwój Twoich pracowników. Taki wydatek z łatwością zaksięgujesz jako kosztu uzyskania przychodu.

Inwestycja w przyszłość

Opłata za kurs językowy to nie koszty, które nigdy się nie zwrócą. Pomyśl o tym, jak o inwestycji we własny rozwój! Ze znajomością języków obcych Twoja kariera zawodowa nabierze tempa, otworzą się przed Tobą nowe możliwości, więcej ofert na rynku pracy stanie się dla Ciebie dostępnych. Jeśli prowadzisz firmę i zafundujesz kurs swoim pracownikom, koszty z pewnością szybko się zwrócą w postaci rosnących dochodów.

Podziel płatność za kurs na dwa etapy lub opłacaj ustaloną sumę co miesiąc. Zawsze pozostajemy otwarci na propozycje naszych Klientów, więc jeśli chcesz zindywidualizować płatności – daj nam znać!

Proponowane przez nas raty

Raty dostosowane do Twoich możliwości

Zawsze jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i chętnie spełniamy wszystkie Twoje oczekiwania. Kwestia płatności za kurs nie jest wyjątkiem od tej reguły. Również od strony finansowej pójdziemy Ci na rękę! Nie pasują Ci zaproponowane przez nas raty i terminy płatności? Daj nam znać, a wspólnie ustalimy najlepszą opcję uregulowania wszelkich należności.

Czy jest w tym jakiś haczyk?

Jeśli wybierzesz formę płatności w ratach zamiast opłacenia całego kursu z góry, nie naliczymy żadnych dodatkowych kosztów. Raty nie są w żaden sposób oprocentowane. Jedyne, co Cię omija, to 5-procentowy rabat, który przysługuje Ci w przypadku opłacenia kursu z góry w jednej racie. Jednak głowa do góry! To nie jedyna zniżka, jaką oferujemy. Zajrzyj do zakładki promocje na naszej stronie, a na pewno znajdziesz upust cenowy najkorzystniejszy dla Ciebie.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0