Nasze Promocje

Chcesz otrzymać darmowy miesiąc nauki lub certyfikat za darmo?

Przygotowaliśmy dla Was wiele promocji

Niektóre rabaty dostępne są przez cały rok, inne zniżki oferujemy sezonowo. Sprawdź, jakie promocje obecnie proponujemy i wybierz najkorzystniejszą dla siebie! Pamiętaj, że promocje nie łączą się..

Aktualnie obowiązujące promocje

Ewaluacja pracowników

zł 250

READ MORE

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Oferujemy naszym Klientom rabat za wspomnienie o nas w mediach społecznościowych. Wykonanie zadania uprawnia do otrzymania zniżki w wysokości 5% całkowitej wartości kursu. Co konkretnie należy zrobić? Wystarczy polubić profil Groy Learning na portalu społecznościowym (np. tutaj: https://www.facebook.com/groygroup) i udostępnić któryś z naszych postów.

Polecaj nas wśród znajomych i redukuj koszty kursu

Po zawarciu z nami umowy i badaniu satysfakcji Klienta otrzymasz „Starter Pack Klienta”. Znajdziesz tam bony rabatowe, które, po spełnieniu dodatkowych warunków, można wymienić na darmowy certyfikat lub 20% zniżki. Imienny certyfikat otrzymasz bez dodatkowych opłat, jeśli polubisz nas w mediach społecznościowych i skutecznie polecisz wśród swoich znajomych. (Skuteczne polecenie oznacza, że osoba zachęcona przez Ciebie zapisze się na nasz kurs.) Z kolei 20% zniżki przysługuje Uczestnikowi, który zapisze się na kurs z polecenia znajomego oraz, dysponując stosownym kodem rabatowym, polubi i udostępni jeden post Groy Learning w mediach społecznościowych.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0