Poziom podstawowy

Nauka dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wybranym językiem obcym

Nauka języka, jak każdej innej dziedziny wiedzy, wymaga poznania podstaw

Według standardów Rady Europy poziom podstawowy posługiwania się językiem obcym to taki, w którym możliwe jest prowadzenie najprostszych rozmów, rozumienie wypowiedzi dotyczących podstawowych spraw życia codziennego oraz formułowanie zdań niewykraczających poza te kwestie. Zgodnie z przyjętą przez CEFR skalą do podstawowego stopnia znajomości języka wpisują się poziomy A1 i A2.

Dla kogo dedykowany jest nasz kurs na poziomie podstawowym?

Przede wszystkim będzie to dobry wybór dla osób, które pierwszy raz podejmują naukę danego języka obcego. Wybierz dowolny z oferowanych przez nas kursów, a my nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Jeśli masz w planach dołączenie znajomości kolejnego języka obcego do swojego CV, kurs na poziomie podstawowym będzie pierwszym krokiem w tym kierunku. Tego rodzaju zajęcia przeznaczone są również dla osób, które niekoniecznie wiążą z językiem obcym swoją przyszłość zawodową. Być może planujesz urlop za granicą i chcesz nauczyć się złożyć zamówienie w lokalnej restauracji lub być w stanie zrobić zakupy w miejscowym sklepiku? Z chęcią pokażemy Ci, jak to zrobić! Niezależnie od tego, czy Twoje plany odnośnie nauki języka wiążą się z pracą czy też są bardziej osobiste, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.

Zainteresowane zajęciami na poziomie podstawowym powinny być szczególnie osoby:

– podejmujące naukę danego języka po raz pierwszy,

– planujące wyjazd za granicę,

– chcące móc porozmawiać ze znajomymi z zagranicy w ich mowie ojczystej.

Na naszym kursie zapoznasz się z podstawami gramatyki, regułami konstruowania zdań oraz odmiany różnych części mowy. Opanowanie tych powtarzalnych zasad pozwoli Ci na stawianie pierwszych kroków w komunikacji w wybranym języku. Nauczymy Cię najbardziej przydatnego słownictwa i wyrażeń, które przydadzą się w prostych dialogach. Dzięki ćwiczeniom wykonywanym na zajęciach przełamiesz naturalną barierę językową i nabierzesz pewności siebie w posługiwaniu się mową obcą, co na pewno przyda Ci się w praktyce.

Czego się tutaj nauczysz?

Zindywidualizowanie

Nasze kursy to nie tylko powielanie schematu nauki podstawowych zwrotów, wyrażeń i słów. Staramy się, aby każdy kurs był maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nawet przy rozpoczynaniu nauki języka obcego można sprofilować zajęcia pod kątem tego, co będzie dla Uczestnika kursu najbardziej przydatne. W kursie na poziomie podstawowym możemy postawić szczególny nacisk na gramatykę i konstrukcje językowe tak, aby położyć solidne podwaliny pod dalszą naukę, którą masz w planach podjąć w przyszłości. Z kolei jeśli priorytetem jest dla Ciebie komunikacja z drugim człowiekiem w danym języku obcym, najwięcej czasu przeznaczymy na dialogi i odgrywanie prostych konwersacji. Oczywiście rozmowy dotyczyć będą tematów, które najbardziej Cię interesują. Wychodzimy z założenia, że nauka języka to współpraca pomiędzy lektorem a Uczestnikiem kursu. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i możemy wprowadzić dogodne dla Ciebie zmiany.

Jakie umiejętności wyniesiesz z zajęć?

Po ukończeniu naszego kursu na poziomie podstawowym będziesz w stanie prowadzić proste konwersacje z rodzimymi użytkownikami danego języka obcego. Nauczysz się, jak się przedstawić, opisać swoją pracę i opowiedzieć o swoich zainteresowaniach. Jeśli tylko Twój rozmówca będzie pomocny, będziecie w stanie wymienić się informacjami dotyczącymi bieżących spraw życia codziennego. Podróżując za granicą, bez problemu zapytasz dowolnego przechodnia o drogę lub dokonasz zakupu potrzebnego biletu. W przerwie od zwiedzania atrakcji turystycznych zamówisz kawę i deser w dowolnej restauracji w miejscowym języku.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0