Osiągnij swoje cele

Metodą SMART

Dobra znajomość języka obcego to podstawowa kompetencja

W dobie postępującej globalizacji i wymiany handlowej między różnymi państwami dobra znajomość języka obcego to podstawowa kompetencja, jaką należy posiadać, aby móc rozpocząć karierę w korporacji międzynarodowej.

Języki, których uczymy w całej Polsce

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, czeski, polski, słowacki, gruziński, japoński, koreański, chiński

Certyfikaty

Wykonujemy testy językowe zakończone wystawieniem certyfikatu znajomości języka od A1 do C2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najlepsi lektorzy

Nasz zespół posiada doświadczenie w szybkim i skutecznym nauczaniu, ukierunkowanym na osiągnięcie celu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Osiąganie celów

Szybsza i skuteczniejsza nauka poprzez osiąganie mierzalnych celów wyznaczonych na pierwszej lekcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szybka obsługa

Jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji. Staramy się odpowiedzieć na każde zapytanie najszybciej jak to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oferta dostosowana do rynku pracy

Władanie językiem innym niż ojczysty poszerza horyzonty, otwiera wiele nowych perspektyw. Rozwija na przykład tzw. umiejętności miękkie, takie jak komunikatywność. Poznanie nowych języków gwarantuje lepsze porozumienie pomiędzy ludźmi z odmiennych kultur. Władanie językiem innym niż ojczysty poszerza horyzonty, otwiera wiele nowych perspektyw. Rozwija na przykład tzw. umiejętności miękkie, takie jak komunikatywność. Poznanie nowych języków gwarantuje lepsze porozumienie pomiędzy ludźmi z odmiennych kultur.

Nauka powinna przynosić wymierne rezultaty. Kiedy zauważamy poprawę własnych umiejętności, podniesienie kwalifikacji, widzimy wyraźną zmianę na lepsze po określonym czasie studiowania danego zagadnienia – to wszystko sprawia satysfakcję i tym samym zachęca do kontynuowania rozwoju. Bazując na tych czynnikach i innych psychologicznych mechanizmach, opracowano metodę nauki ukierunkowaną na osiąganie celów.

 

 

Osiąganie celów w praktyce

 

Jak wygląda nauka ukierunkowana na osiąganie celów w praktyce, prowadzona podczas kursu języka obcego? Na tą innowacyjną metodę składa się kilka prostych, ale skutecznych elementów:

 

1. test pozwalający na określenie obszarów języka, które wymagają szczególnej pracy

2. wyznaczenie konkretnego celu

3. zajęcia ukierunkowane na wyznaczony cel

4. sprawdzenie na koniec kursu, w jakim stopniu cel został osiągnięty

 

Na pierwszych zajęciach otrzymasz do rozwiązania test, który pozwoli przeanalizować Twoje umiejętności językowe. Głównym założeniem tej procedury jest sprawdzenie, które obszary języka sprawiają Ci najwięcej trudności. Czy Twoja gramatyka nie jest na najwyższym poziomie? A może przydałoby się poprawić słownictwo z zakresu ekonomii i biznesu? Przygotowany przez nas test jest bardzo pomocny w ustaleniu, nad czym warto popracować.

 

Nasi eksperci przeanalizują Twój test i zaproponują Ci najodpowiedniejszą wersję kursu, która pozwoli na szybkie usunięcie braków i rozwój w kierunku, który najbardziej Cię interesuje. Wspólnie ustalicie, co powinno być priorytetem podczas zajęć. U nas nie jesteś wyłączony z procesu decyzyjnego, masz ciągły wpływ na to, jak wygląda Twoja nauka języka. Razem z nami określisz cel, który będzie odtąd wyznaczał kierunek dalszych zajęć i definiował punkty przewodnie, jakie należy zrealizować.

 

Kurs będzie dostosowany do Twoich potrzeb i indywidualnych oczekiwań. Dokładne zweryfikowanie kluczowych obszarów nauki i skoncentrowanie się na nich pozwala na osiągnięcie szybkich efektów w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki sprofilowaniu kursu nie tracisz czasu na powtarzanie tych partii materiału, które już doskonale rozumiesz. Możesz skoncentrować się na tym, co sprawia Ci trudności i pracować nad poprawą tych właśnie zagadnień.

Na zakończenie kursu następuje ponowne przetestowanie Twoich umiejętności językowych. Tym razem oceniany jest Twój postęp w nauce. Jasno wyznaczone na początku cele są łatwo mierzalne. Dzięki takim przejrzystym procesom możesz bez problemu przekonać się, jak podniósł się Twój poziom umiejętności językowych.

 

Wyznaczanie celów daje motywację

 

Motywacja jest niezbędna w każdej dziedzinie nauki, a w nauce języków szczególnie. Bez niej łatwo się zniechęcić i poddać, a przecież posługiwanie się językiem wymaga nieustannego z nim kontaktu. Tylko regularna praca pozwala na uzyskanie trwałych efektów. Jak jednak zachować wiarę w siebie, siły oraz chęci do dalszego rozwoju? Odpowiedzią jest właśnie wyznaczenie sobie celów. Określenie punktów, które należy zrealizować, daje możliwość dokładnego monitorowania swojej nauki. Porównanie swojego poziomu sprzed kursu i po nim pokazuje, jak duży postęp został osiągnięty. Jest to narzędzie, dzięki któremu zmierzysz własny sukces. A przecież nic nie daje takiej satysfakcji ani nie zachęca do kontynuowania nauki, jak świadomość, że wysiłek i poświęcony czas przyniosły rzeczywiste rezultaty.

 

Korzyści płynące z wyznaczania i osiągania celów

  • zauważanie własnych sukcesów w nauce,
  • wymierna poprawa poziomu językowego,
  • większa pewność siebie,
  • wiara we własne możliwości,
  • motywacja do dalszej nauki.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasi lektorzy specjalizują się w różnych dziedzinach, dlatego możemy zaoferować kurs językowy sprofilowany pod kątem branży, która najbardziej Cię interesuje. Chcesz rozwinąć swoje umiejętności przydatne w dziale marketingu? Szukasz szkolenia, które podniesie Twoje kwalifikacje w sprzedaży? A może interesuje Cię kurs języka polskiego dla Twoich zagranicznych pracowników? Kursy językowe, które oferujemy, przeznaczone są zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm oraz grup pracowników. Dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Kładziemy nacisk na pożądane, branżowe słownictwo i terminologię dostosowaną do danego sektora. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas kursu.

Co wyróżnia nasze kursy językowe?

Posiadając 30-letnią praktykę jako biuro tłumaczeń, pragniemy podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, zapewniamy doskonałą organizację, poufność i bezpieczeństwo danych.
Nasz zespół odpowiedzialny za szkolenia i kursy językowe to grupa specjalistów z różnych dziedzin, łączących swoje kompetencje w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu nauczania. Metodycy przedmiotu, metodycy i scenarzyści e-learningowi, psychologowie przekazu, a także graficy i informatycy komputerowi pracują wspólnie w celu zaoferowania najlepszej klasy usług e-learningowych.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0