Zajęcia stacjonarne

nauka w tradycyjnej formie wzbogacona o nowoczesne technologie

Zajęcia stacjonarne to doskonały wybór dla osób, którzy cenią sobie tradycyjny model nauczania

Niektórym z nas nic nie jest w stanie zastąpić kontaktu z drugim człowiekiem, a najlepszą formą nauki pozostają lekcje w pomieszczeniu wypełnionym grupą osób, w otoczeniu współuczestników kursu i z osobą prowadzącą na czele. Jeśli właśnie taka forma szkolenia odpowiada Ci najbardziej, przygotowaliśmy ofertę na miarę Twoich potrzeb. Możesz wziąć udział zajęciach stacjonarnych, które będą odbywały się w specjalnie na ten cel przygotowanej pracowni językowej. Zapewniamy nie tylko doskonale wykwalifikowaną kadrę, ale także najwyższej klasy wyposażenie.

Nauka w grupie – czy warto?

Oczywiście, że tak! Wybór zajęć grupowych zamiast kursu indywidualnego może przynieść wiele korzyści. Interakcje zachodzące w każdej grupie, od rywalizacji po wzajemne wsparcie, mogą wpłynąć na efektywniejszą naukę języka obcego. Konkurencja pojawia się w każdej grupie w naturalny sposób, a współzawodnictwo znacząco zwiększa motywację Uczestników kursu. Jednak zajęcia organizowane w grupie nie powodują wyłącznie wytworzenia się ducha walki. Pozwalają również na poznanie odmiennej perspektywy na temat danego zagadnienia, na nieustanną wymianę myśli i opinii. Pozwala to nadać zajęciom ciekawe formy ich prowadzenia: zorganizować debatę bądź burzę mózgów. Wreszcie do szeregu zalet dochodzi aspekt pozanaukowy. Przebywając w towarzystwie innych osób, można nawiązać nowe ciekawe znajomości.
Kursy językowe, które oferujemy, przeznaczone są zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm oraz grup pracowników. Dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Kładziemy nacisk na pożądane, branżowe słownictwo i terminologię dostosowaną do danego sektora.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas kursu.

Zajęcia stacjonarne odbywać się będą w specjalnie na ten cel wynajmowanych pomieszczeniach. Dokładamy wszelkich starań, aby właściwie wyposażyć nasze pracownie językowe, korzystając z profesjonalnego sprzętu i umożliwić Wam dostęp do najnowszych technologii przydatnych w nauce języków obcych. Każdy z Uczestników ma zapewnioną łączność z Internetem, przestrzeń wymaganą do wygodnej nauki oraz niezbędne pomoce edukacyjne.

Jak to wygląda w praktyce?

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0