Zajęcia zdalne (online)

nowoczesne, szybkie, skuteczne

Nauka bez ograniczeń

Z domu, z pracy, a może podczas długiej podróży? Dzięki nauce online możesz zadbać o własny rozwój, gdziekolwiek się znajdujesz. Czas i odległość  przestają być jakąkolwiek barierą.

Nie musisz nic instalować, wystarczy jedno kliknięcie

W przeciwieństwie do wielu innych ofert dostępnych na rynku kurs online przeprowadzany przez szkołę językową Groy Learning jest przyjazny dla uczestników. Nie trzeba ściągać dodatkowych programów, ani instalować specjalnego oprogramowania. Aby wziąć udział w naszych kursach organizowanym za pośrednictwem Internetu, wystarczy mieć połączenie z Internetem i dostęp do maila. To wszystko.

Rozwiązanie praktyczne zarówno dla firm jak i dla indywidualnych uczestników

Kadra fachowców i profesjonalny sprzęt

Posiadamy profesjonalną kadrę lektorów, wspomaganych przez metodyków przedmiotu, metodyków i scenarzystów e-learningowych, a także psychologów przekazu. W takim zespole wspólnie opracowujemy najbardziej optymalny program nauki języka obcego, dostosowany do potrzeb konkretnego odbiorcy oraz zgodny z najnowszymi standardami edukacyjnymi. Dzięki temu organizowane przez nas zajęcia online mają tą samą wartość merytoryczną, co nauka organizowana w formie tradycyjnej.

Z kolei od strony technicznej nad jakością naszego kursu przeprowadzanego w formie online czuwa zespół grafików komputerowych i informatyków. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie, dbając o to, by zawsze był on sprawny, a oprogramowania zaktualizowane. Inwestujemy w bezpieczeństwo w sieci, chroniąc nasze łącza przed wirusami czy wyciekiem danych. Gwarantujemy poufność wszelkich udostępnionych nam informacji, czy to związanych z tajemnicą handlową, czy stanowiących dane osobowe.

Bezpieczna forma nauki w czasie pandemii

W dobie koronawirusa i wciąż utrzymujących się obostrzeń dotyczących wychodzenia z domu, popularność kursów online rośnie. Pozwalają one na kontynuowanie lub rozpoczęcie nauki języka obcego bez ryzyka związanego z zachorowaniem

Zalety kursu języka obcego przeprowadzanego online

– oszczędność czasu i pieniędzy,

– brak wymogu instalacji dodatkowego oprogramowania,

– kurs opracowany przez specjalistów z różnych dziedzin,

– możliwość pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii,

– 100% bezpieczeństwa w czasach pandemii.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0