Język obcy bez specjalizacji

podnieś swój poziom ogólnych kompetencji językowych!

Kurs bez specjalizacji to kompleksowa nauka języka obcego

Zajęcia obejmują szeroki zakres zagadnień z różnych dziedzin, kładąc szczególny nacisk na kwestie gramatyczne, stylistyczne oraz konstrukcje językowe. Przykładamy również dużą wagę do konwersacji, ucząc Uczestnika kursu budować wypowiedzi płynne, poprawne i precyzyjne. Dzięki udziałowi w tym kursie możesz przejść na wyższy poziom języka obcego!

Co wyróżnia nasz kurs spośród innych ofert na rynku?

W naszej szkole językowej znajdziesz doświadczoną kadrę, gdyż działamy już od 30 lat. Łączymy przekazywanie wiedzy z pozytywnym nastawieniem do nauki. Wspieramy i zachęcamy Uczestników kursu do samodoskonalenia się. Wykorzystujemy w pracy najnowsze rozwiązania techniczne, wprowadzamy europejskie standardy i jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi metodami edukacyjnymi.

– profesjonalizm zatrudnionej kadry,

– 30-letnie doświadczenie na rynku tłumaczeń,

– kompleksowa współpraca ze specjalistami z powiązanych dziedzin, np. metodykami i scenarzystami e-learningowymi czy psychologami przekazu,

– implementowanie w pracy norm i standardów europejskich, takich jak ISO 9001,

– korzystanie z nowoczesnego sprzętu pozwalającego na bezpieczny kontakt na odległość bez zakłóceń.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs językowy?

Nie chcesz ograniczać się do jednej specjalizacji? Potrzebna Ci lepsza znajomość języka obcego w ujęciu całościowym bardziej niż zawężenie nauki do jednej dziedziny? Jeśli chcesz podnieść swój ogólny poziom umiejętności językowych, to zajęcia prowadzone w ramach kursu ogólnego będą bardzo dobrym wyborem. Kurs ogólny to również świetny start w nauce nowego języka obcego. Warto zacząć od poznania podstawowych zwrotów, wspólnych dla różnych dziedzin, zanim sprofiluje się dalszą naukę. Polecamy ten kurs także dla osób przygotowujących się do egzaminów językowych, na których sprawdzana jest wiedza z zakresu języka bez rozszerzenia w kierunku którejś ze specjalizacji.

Kto najbardziej skorzysta na kursie bez specjalizacji?

– osoby rozpoczynające naukę wybranego języka obcego,

– przygotowujący się do egzaminu z języka obcego,

– osoby chcące poprawić pewne aspekty swojego posługiwania się językiem obcym, takie jak gramatyka czy składnia.

Kurs językowy bez specjalizacji to wszechstronna nauka języka obcego. Wspólnie popracujemy nad konstruowaniem zdań, nauką reguł gramatyki czy używaniem właściwych spójników i łączników wypowiedzi. Przećwiczymy zasady obowiązujące w wybranym języku obcym. Porozmawiamy na tematy bieżące lub te, które zaproponujesz, aby udoskonalić Twoją wymowę i płynność wysławiania się.

Czego się tutaj nauczysz?

Różne poziomy trudności

Organizujemy zajęcia przeznaczone dla osób o różnym poziomie zaawansowania w nauce języka obcego. W naszej ofercie znajdziesz kursy dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych uczniów wybranego języka obcego. Ukończenie kursu wiąże się z możliwością uzyskania certyfikatu językowego. Wystawiamy je na wszystkich poziomach określonych przez Radę Europy: od A1 do C2.

Dla każdego coś fajnego

Każdy nasz kurs jest zindywidualizowany, gdyż każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Również kurs ogólny nauki języka obcego dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wolisz zajęcia w formie online czy w trybie stacjonarnym? Lepiej czujesz się w grupie czy na zajęciach indywidualnych? Interesuje Cię poprawa gramatyki, wzbogacenie słownictwa czy ćwiczenie płynnej rozmowy? W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla siebie, a jeśli nie – skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania. Z chęcią rozszerzymy ofertę na Twoje życzenie.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0