Native speaker

zajęcia z rodzimym użytkownikiem wybranego języka obcego

Ucz się języka od kogoś, kto zna go od podszewki

Wybór kursu z native speakerem daje Ci gwarancję poznania oryginalnego akcentu, usłyszenia osoby, która posługuje się danym językiem już od lat. Konwersacje z kimś, dla kogo język obcy, którego się uczysz, jest językiem ojczystym, to niezwykle efektywna metoda nauki.

Nasza oferta

Jako biuro tłumaczeń jesteśmy obecni nie tylko w całej Polsce, ale też w wybranych lokalizacjach poza jej granicami. Wśród naszych specjalistów znajdziesz ekspertów lingwistycznych różnych narodowości. Dzięki tak licznemu gronu profesjonalistów jesteśmy w stanie zaoferować Ci naukę z native speakerem niemal dowolnego języka obcego. Interesuje Cię któryś z języków przydatnych na zachodnim rynku pracy? Proponujemy naukę między innymi angielskiego, niemieckiego, włoskiego czy hiszpańskiego. Chcesz wykorzystać brak granic w UE i rozszerzyć działalność na któryś z krajów sąsiednich? Przydadzą Ci się zajęcia z native speakerem czeskiego lub słowackiego. A może interesuje Cię zupełnie inny kierunek lub bardziej odległe kraje i kultury? Mamy też kursy języków wschodnich lub wybranych języków azjatyckich: chińskiego, koreańskiego i japońskiego.

Oferujemy zajęcia w następujących językach:

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, czeski, polski, słowacki, gruziński, japoński, koreański, chiński

Ten kurs to doskonała okazja polepszenia swojego wysławiania się w języku obcym, który Cię interesuje. Mając kontakt z użytkownikiem rodzimym danego języka, masz okazję usłyszeć, jak mówi ktoś, dla kogo język ten jest mową ojczystą. Wsłuchiwanie się podczas zajęć w idealny akcent rozmówcy z pewnością wpłynie pozytywnie na Twoją wymowę obcych zgłosek. Native speaker doradzi Ci też, jak powinno się prawidłowo wymawiać poszczególne dźwięki. Perspektywa rodzimego użytkownika języka jest w tym względzie niezastąpiona.

Czego nauczysz się na zajęciach z native speakerem?

Przełamanie bariery językowej

Rozmowy z obcokrajowcem to najlepsze ćwiczenie na pokonanie własnej niepewności w posługiwaniu się wybraną mową obcą. Kiedy Uczestnik kursu i osoba prowadząca zajęcia władają różnymi językami, wymusza to komunikację w języku obcym dla Ciebie, a rodzimym dla prowadzącego. To nieustanne ćwiczenie znacznie poprawi Twoją wymowę.

Kontakt z żywą kulturą

Dzięki zajęciom z native speakerem zyskujesz kontakt z językiem obcym bardzo zbliżony do tego, jakiego doświadczyć można, przebywając za granicą. Wybór tego kursu zapewnia podobne korzyści, a nie wymaga kosztochłonnego długiego wyjazdu. We własnym kraju możesz mieć regularną styczność z kimś, kto danym językiem obcym posługuje się na co dzień.

Wzbogacenie słownictwa

Zajęcia z native speakerem przyczynią się nie tylko do tego, że będziesz się płynniej wysławiać, a Twoja gramatyka się poprawi. Rozmowy z rodzimym użytkownikiem języka obcego to unikalna okazja na poznanie używanych w danym kraju potocznych zwrotów oraz na nauczenie się slangu, którym posługują się miejscowi. Taki element z pewnością bardzo urozmaica zajęcia z języka obcego.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0