Nasza misja i wartości

Jesteśmy tu dla Ciebie

Dostosowujemy usługi do potrzeb naszych Klientów

Działając jako biuro tłumaczeń już od 30 lat, nabraliśmy doświadczenia w pracy z językami obcymi. Teraz zdobytą wiedzę pragniemy wykorzystać, dzieląc się nią z kolejnymi pokoleniami ludzi, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności językowe. To idea przyświecająca szkole językowej Groy Learning.

Doświadczenie

Od trzech dekad zawodowo zajmujemy się translacją i językami obcymi. Podczas 30-letniej praktyki na rynku mogliśmy wykorzystać posiadane umiejętności lingwistyczne oraz zdobyć ogromne doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami tłumaczeń. Posiadamy kierunkowe wykształcenie, a nasze kwalifikacje zostały już sprawdzone w praktyce. To właśnie wysoka jakość świadczonych przez nas usług pozwoliła nam prosperować na rynku przez tak wiele lat. Poprzez naszą szkołę językową pragniemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem!

Profesjonalizm

Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin. W Groy Learning łączymy wiele profesji przydatnych w edukacji tak, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę, która sprosta wszystkich ich potrzebom. Profesjonalni lektorzy czuwają nad jakością nauczanego języka obcego. Metodycy przedmiotu wraz z metodykami i scenarzystami e-learningowymi układają program nauczania dostosowany do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Dzięki wskazówkom ze strony psychologów przekazu dzielimy się naszą wiedzą w sposób przystępny, a nasze kursy wyróżniają się wysoką efektywnością. Zapisz się na nasze zajęcia i ucz się języków obcych skutecznie jak nigdy dotąd!

Łącząc doświadczenie w zawodzie z wykształceniem językowym lub pedagogicznym, jesteśmy w stanie przygotować kurs wyróżniający się profesjonalizmem. Gwarantujemy naszym Klientom wysoki poziom nauczania. Jesteśmy sprawdzoną marką, której zaufały już tysiące konsumentów. I Ty dołącz do tego grona!

Rzetelność

Zorientowanie na Klienta

Głęboko wierzymy, że nasza praca przynosi ludziom korzyści i robimy wszystko, by nasi Klienci byli zadowoleni z naszej obsługi. W tym celu prowadzimy badania satysfakcji oraz dostosowaliśmy naszą działalność do najnowocześniejszych standardów odnośnie zarządzania jakością. Znalazło to potwierdzenie w certyfikacie ISO 9001, który otrzymaliśmy w 2011 r. Ta europejska norma zakłada, że pozycja firmy na rynku zależna jest od jej klientów. To właśnie dzięki Wam i docenieniu naszej pracy możemy wciąż prężnie działać na rynku i oferować Wam wciąż nowe usługi. Zapraszamy do osobistego sprawdzenia prezentowanych przez nas standardów jakości w naszej szkole językowej!

Zaangażowanie

Wkładamy w naszą pracę serce i podchodzimy do obowiązków zawodowych z dużym zaangażowaniem. Chcemy, aby nauka u nas była zarówno efektywna, jak i przebiegała w miłej atmosferze. Pasja do języków obcych łączy nas wszystkich; nasza praca odpowiada naszym zainteresowaniom. Pragniemy, by Uczestnicy naszych kursów również pokochali zajmowanie się językami obcymi, a nauka była dla Was czystą przyjemnością.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0