Poznaj naszych lektorów

Doświadczenia, ogromna wiedza i pozytywne nastawienie

Dobry lektor to klucz do sukcesu

Lektor to kluczowa osoba w procesie nauczania dowolnego języka obcego. Ma ogromny wpływ na jakość kształcenia, wybór materiału omawianego na lekcjach oraz na atmosferę panującą podczas zajęć. Obok osobistego zaangażowania kursanta, lektor oraz odpowiedni dobór metodyki nauczania to najważniejsze czynniki przyczyniające się do szybkości i skuteczności nauki języków obcych.

To bardzo subiektywne pytanie, ponieważ tak, jak różni są lektorzy, różni są także uczestnicy kursów. Najważniejsze jest wzajemne dopasowanie nauczyciela i ucznia. Nauka przyniesie najlepsze efekty, gdy lektor i uczestnik kursu odnajdą ‚wspólny język”.

Który z lektorów jest najlepszy?

Języki, których uczymy w całej Polsce

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, czeski, polski, słowacki, gruziński, japoński, koreański, chiński

Dobra współpraca jest fundamentem sukcesu

Świadomi roli i odpowiedzialności, jaka spoczywa na prowadzącym zajęcia, zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów w tym zawodzie. Współpracują z nami doświadczeni tłumacze oraz lektorzy specjalizujący się w nauczaniu języków obcych. Dzięki różnorodności zespołu możemy zaoferować szerokie spektrum kursów językowych oraz różne podejścia do nauki, dopasowane do osobistych preferencji naszych klientów. Wszystkich naszych lektorów łączą jednak pewne wspólne cechy, takie jak: zaangażowanie w swoją pracę, profesjonalizm i praktyczne doświadczenie w zawodzie.

Co wyróżnia nasze kursy językowe?

Posiadając 30-letnią praktykę w kompleksowej obsłudze językowej zarówno pod kątem tłumaczeń jak i szkoleń pragniemy podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
Nasz zespół odpowiedzialny za szkolenia i kursy językowe to grupa specjalistów z różnych dziedzin, łączących swoje kompetencje w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu nauczania. Metodycy przedmiotu, metodycy i scenarzyści e-learningowi, psychologowie przekazu, a także graficy i informatycy komputerowi pracują wspólnie w celu zaoferowania najlepszej klasy usług e-learningowych.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0