Lekcja próbna

Sprawdź osobiście, czy nasz kurs jest dla Ciebie. Bez żadnych opłat!

Lekcja próbna to możliwość sprawdzenia, czy wybrany kurs odpowiada Twoim oczekiwaniom

U nas nie kupujesz kota w worku. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Sprawdź nas osobiście! Oferujemy Ci bezpłatną lekcję próbną, dzięki której możesz z pierwszej ręki przekonać się, jak wyglądają zajęcia prowadzone w naszej szkole językowej. Weź udział w lekcji próbnej i przetestuj nasze kompetencje w zakresie nauczania języków obcych! Jeśli spełnimy Twoje oczekiwania, możesz wziąć udział w pełnym kursie, wiedząc już, na co się piszesz. Wybór należy do Ciebie, a organizowana przez nas lekcja próbna jest całkowicie darmowa.

Jakie są Twoje oczekiwania?

Próbne zajęcia to doskonała okazja nie tylko do tego, żeby zapoznać się ze stosowanymi przez nas metodami nauczania, ale także możliwość przedstawienia nam własnej wizji kursu. Praktyka zawsze wygląda nieco odmiennie od teorii, dlatego pierwsze spotkanie na żywo (lub online) pozwala nam przekonać się, czy szkolenie spełnia pokładane w nim oczekiwania. Po skończonej lekcji podziel się z nami swoimi wrażeniami, powiedz, które elementy podobały Ci się najbardziej oraz w jakim kierunku zajęcia powinny się rozwijać. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne i dołożymy wszelkich starań, aby przygotowany przez nas kurs był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący.

Próbna lekcja to jedna z naszych bezpłatnych usług. Nie poniesiesz za nią żadnych kosztów, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dalszą naukę w naszej szkole językowej czy też postanowisz nie brać udziału w pełnym kursie.

Nic Cię to nie kosztuje!

Pracujemy na Wasze zaufanie

Zaufanie ze strony naszych Klientów i Wasza satysfakcja są dla nas szczególnie ważne. Lekcja próbna to jedna z wielu usług, które przygotowaliśmy, aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Jako firma godna zaufania i zorientowana na Klienta proponujemy możliwość sprawdzenia jakości naszych usług, zanim zdecydujecie się z nich skorzystać.

Gwarancja jakości

Po 30-letniej praktyce na rynku tłumaczeniowym, jesteśmy pewni swojej skuteczności, wiedzy i doświadczenia w zakresie przekładu i nauki języków obcych. Korzystając z lekcji próbnej, chcemy zaprezentować Klientom nasze umiejętności i profesjonalizm. Przyjdź na lekcję próbną i przekonaj się osobiście, jak wyglądają nasze standardy jakości.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0