Kurs języka hiszpańskiego

Hiszpania to kraj słońca i unikalnych zabytków, będących pamiątką burzliwej historii Półwyspu Iberyjskiego.

Hiszpański to jeden z języków romańskich wywodzących się z łaciny. W powszechności posługiwania się nim czy popularności nauczania ustępuje miejsca jedynie angielskiemu. Jako język ekspansywny otwiera przed studentem drogę do poznania wielu ciekawych krajów i różnorodnych kultur.

Korzyści płynące z nauki hiszpańskiego

2. W czasie wolnym zwiedzaj ciekawe kraje, gdzie miejscowi posługują się tym językiem. Co powiesz na podróż w rejony Ameryki Łacińskiej? Z pewnością będzie to niezapomniane doświadczenie.
3. Zaimponuj swoją wiedzą znajomym, składając podczas urlopu w Hiszpanii zamówienia w ojczystym języku tego kraju.

1. Zyskaj dodatkową umiejętność w swoim CV i wyróżnij się na tle konkurencji na rynku pracy.

Kursy hiszpańskiego, jakie oferujemy

Konwersacje językowe

Naucz się hiszpańskiego, rozmawiając z profesjonalnym lektorem. Spędzisz miło czas, poruszając interesujące tematy, a przy okazji Twoja wymowa stanie się płynna i prawidłowa jak u native speakera.

Nauka z native speakerem

Ucz się języka hiszpańskiego od lektora biegle władającego tym językiem i posługującego się nim na co dzień. Oferujemy hiszpański z native speakerem.

3 poziomy zaawansowania

Przygotowaliśmy kursy języka angielskiego zróżnicowane pod kątem zaawansowania uczestników zajęć.

Poziom
podstawowy

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim? Wybierz ten kurs!

Poziom średniozaawansowany

Jeśli trochę znasz już ten język, proponujemy kurs hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Poziom zaawansowany

Znasz już hiszpański, lecz wciąż ogranicza Cię blokada językowa? Nadal masz problemy z gramatyką? Zapraszamy na kurs dla zaawansowanych.

Wybierz kurs hiszpańskiego w formie, jaka najbardziej Ci odpowiada

Możesz wybrać naukę stacjonarną bądź lekcje z zacisza swojego domu. Oferujemy darmowy dojazd do Klientów w całej Polsce. Prowadzimy także kursy online. Potrzebujesz jedynie laptopa i dobrego połączenia internetowego, aby rozpocząć naukę hiszpańskiego.

Nauka hiszpańskiego

Może być prostsza niż poznawanie języka angielskiego, tak rozpowszechnionego w otaczającej nas kulturze i nauczanego od wczesnych lat szkolnych. Choć nie słyszymy go tak często w popularnych piosenkach lub filmach, to pewna cecha hiszpańskiego zdecydowanie ułatwia przyswojenie sobie tego języka. Mianowicie wymowa hiszpańskiego niemal nie różni się od sposobu jego zapisu. Wystarczy poznać kilka podstawowych reguł, aby móc swobodnie czytać dowolne słowa.

Czy wiesz, że język hiszpański…

• jest używany w 135 krajach?
• uważany jest za jeden z najszybszych języków świata, jeśli chodzi o liczbę sylab, które przeciętny mówca jest w stanie wymówić na sekundę?
• jest drugim najczęściej nauczanym językiem? Uczy się go ponad 20 mln studentów w ponad 90 krajach. Zostań jednym z nich!

To drugi najpowszechniej używany język na Ziemi? Według szacunków z 2006r. zna go ponad półtora miliarda ludzi.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0