Konwersacje językowe

nauka języka obcego i przyjemność płynąca z rozmowy w jednym

Konwersacje, czyli innowacyjna metoda nauki języka prowadzona w formie rozmów

Kurs w formie konwersacji polega na doskonaleniu języka obcego poprzez uczestnictwo w rozmowach prowadzonych w danym języku obcym. Ta innowacyjna metoda nauki szybko przynosi zauważalne efekty. Jest jednak nie tylko skuteczna, ale i przyjemna. Na naszym kursie pochłoną Cię ciekawe tematy rozmów i nawet nie zauważysz, kiedy Twoje umiejętności konwersacji w języku obcym osiągną najwyższy poziom.

Dla kogo przeznaczony jest kurs konwersacyjny?

Wybór tego kursu będzie doskonałą opcją dla tych, od których wymaga się posługiwania językiem obcym w pracy. Nasz kurs pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności tak, aby osiągnąć zadowalający Cię poziom. Podpowiemy też, jakich zwrotów najlepiej używać w rozmowach z klientami, jak zwracać się do współpracowników, a jak do przełożonych. Konwersacje to także świetne ćwiczenie przed udaniem się na zagraniczny wyjazd służbowy czy wakacyjny. Rozmowa w podróży umila czas i pozwala lepiej poznać innych ludzi. Mowa jest kluczowym elementem komunikacji, dlatego warto potrenować swoje umiejętności przed wykorzystaniem ich w praktyce. Udział w konwersacjach będzie również bardzo przydatny osobom, które podchodzą do egzaminów ustnych. Z nami przećwiczysz porozumiewanie się w wybranym języku i zdasz bez stresu!

Kto powinien być szczególnie zainteresowany konwersacjami?

– osoby, których praca wiąże się z rozmowami prowadzonymi w języku obcym,

– osoby planujące wyjazd zagraniczny,

– osoby przygotowujące się do egzaminu ustnego z języka obcego.

Z nami przekroczysz blokującą Cię barierę językową. Pomożemy Ci nabrać pewności siebie. Uczestnicząc regularnie w rozmowach na interesujące Cię tematy, przyswoisz wiedzę „w bezbolesny sposób”. Wzbogacisz swoje słownictwo bez żmudnego kucia słówek na pamięć. Poprawisz swoją gramatykę bez ślęczenia nad podręcznikiem. Zaczniesz wypowiadać się swobodnie, poprawnie i precyzyjnie.

Czego się tutaj nauczysz?

Oczekiwania Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Zadowolenie Klienta to dla nas kwestia pierwszorzędna, dlatego zamiast robić kursy szablonowo, staramy się, by każdy z nich był wyjątkowy. Przez cały okres kursu masz aktywny wpływ na to, jak wyglądają zajęcia. Jesteśmy zawsze otwarci na Twoje propozycje; z chęcią porozmawiamy na wybrane przez Ciebie tematy, z naszej strony zapewniając specjalistyczną wiedzę i innowacyjne metody nauczania. Jeśli planujesz wyjazd za granicę, możemy wzbogacić kurs o rozmowę o kulturze wybranego kraju. Jeśli chcesz podejść do egzaminu ustnego, przećwiczymy konwersacje w takiej formie, jakich możesz oczekiwać na teście. Jeśli jesteś tu, aby rozwinąć swoje umiejętności zawodowe, dostosujemy tematykę zajęć do branży, w której pracujesz. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie na naszym kursie konwersacji językowych. Jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0