Klient indywidualny

Znajdź kurs na miarę Twoich potrzeb

Nasze kursy są dopasowane do różnych oczekiwań

Oferujemy zajęcia indywidualne lub w grupie, naukę zdalną albo stacjonarną, a także opcję z dojazdem do Klienta. Nasze szkolenia zróżnicowane są pod kątem poziomu zaawansowania Uczestnika; proponujemy różne metody nauki. Na wszystkich jednak kursach spotkasz się z tym samym zaangażowaniem, profesjonalizmem i doświadczeniem w nauczaniu.

Jakie rodzaje zajęć masz do wyboru?

Z naszego doświadczenia wynika, że Klienci indywidualni często mają różne oczekiwania dotyczące kursów nauki języka obcego. To, co dla jednych jest najważniejsze, dla innych może być kwestią drugorzędną. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz możliwości tak, aby każdy mógł wybrać formę zajęć najlepiej dopasowaną do swoich preferencji.

Dla tych, którym najbardziej odpowiada tradycyjny model nauczania, przygotowaliśmy zajęcia stacjonarne w grupie. Będą się one odbywać w specjalnie na ten cel przygotowanych profesjonalnych pracowniach językowych. Obok zajęć organizowanych na miejscu, proponujemy także zajęcia online lub opcję z dojazdem do wybranej przez Ciebie lokalizacji. Jeśli preferujesz zajęcia indywidualne, możesz wybrać lekcje z lektorem lub takie, które poprowadzi native speaker. W tym ostatnim wypadku oprócz rozwijania swoich kompetencji językowych, niewątpliwie poprawisz także swoją wymowę, rozmawiając z kimś, kto jest rodzimym użytkownikiem wybranego przez Ciebie języka obcego. Poprawa płynności porozumiewania się w języku obcym to główny powód, dla którego tu jesteś? W takim razie polecamy Ci konwersacje językowe.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub użyj formularza dostępnego na naszej stronie. Możesz też napisać do nas na czacie – odpowiemy ekspresowo i poinstruujemy odnośnie dalszych kroków.

Jak zapisać się na zajęcia?

Różne poziomy trudności

Jeśli chcesz nauczyć się danego języka obcego od podstaw lub podnieść swój poziom umiejętności językowych ze średniego na zaawansowany, mamy ofertę dla Ciebie! Organizujemy kursy na wszystkich poziomach trudności: od A1 do C2. Po każdym możemy wystawić certyfikat, potwierdzający Twoją znajomość języka w danym stopniu. A może nie masz 100% pewności, jaki jest Twój obecny poziom kompetencji językowych? To żaden problem. Przygotujemy dla Ciebie test, który pomoże nam ustalić Twój obecny zakres wiedzy i zlokalizować te obszary, nad którymi warto jeszcze popracować.

Specjalizacje

Oprócz oferowania różnych form zajęć tak, aby sprostać zindywidualizowanym oczekiwaniom naszych Klientów, nasze kursy są także zróżnicowane pod kątem przedmiotowym. Obok ogólnej nauki języka obcego, proponujemy wybrane specjalizacje:

– biznes,

– prawo,

– finanse,

– medycyna,

– technika.

Indywidualne podejście

Proponujemy wiele zróżnicowanych opcji, które możesz dowolnie łączyć i mieszać. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Interesuje Cię nauka języka obcego medycznego w grupie kursantów? Miejsca czekają. A może wolisz naukę indywidualną, ale równocześnie pragniesz poprawić swoją wymowę? Co powiesz na zajęcia z native speakerem? Praca w korporacji wypełnia cały Twój czas i nigdy nie masz czasu na dodatkowe zajęcia? Może dobrym pomysłem byłby kurs online organizowany w wybranych przez Ciebie godzinach, dzięki któremu podszlifujesz swoje słownictwo z biznesu?

Jesteśmy również otwarci na całkowicie nowe pomysły, dlatego jeśli masz jakąś oryginalną koncepcję, napisz lub zadzwoń do nas! Porozmawiamy i zastanowimy się wspólnie, jak przygotować kurs, który będzie Ci odpowiadał.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0