Klient biznesowy

Szkolenia dla Twoich pracowników

Aby sprostać wymogom współczesnego rynku, konieczny jest ciągły rozwój

Najlepszą inwestycją w przyszłość jest kształcenie personelu i podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich pracowników. W tym celu warto zorganizować dla nich szkolenie, które pozwoli im zdobyć przydatne umiejętności. W dzisiejszym świecie postępującej globalizacji posługiwanie się językami obcymi jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Wyślij swoich pracowników na kurs językowy. Zadbaj o to, by zatrudniać samych profesjonalistów i wyróżniać się na tle konkurencji!

Nasza oferta dla firm

Organizujemy różne odmiany szkoleń dla pracowników, oferując zarówno zajęcia indywidualne, jak i prowadzone online. Nasz kurs może przybrać między innymi następujące formy:

– webinarium,

– konferencje,

– wideokonferencje,

– kurs stacjonarny grupowy,

– kurs online,

– szkolenie organizowane w Twojej firmie lub dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu.

Dlaczego warto wybrać nas?

Szkolenie grupowe dla Twoich pracowników to inwestycja. Przeznaczając na ten cel stosunkowo niewielki kapitał, możesz zyskać wiele korzyści. Umiejętności językowe Twoich pracowników z pewnością przełożą się na wyższe dochody firmy w przyszłości. Dzięki proponowanym przez nas zajęciom online lub z dojazdem, koszt kursu nie będzie wygórowany. Ponadto przy odpowiednio wysokiej liczbie Uczestników kursu jesteśmy w stanie zaoferować Ci jeszcze bardziej korzystną ofertę.

Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila z opisem interesującego Cię szkolenia językowego dla pracowników. Wspólnie ustalimy najodpowiedniejszy program kursu. Zawsze jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i chętnie spełnimy wszystkie Twoje życzenia, jeśli tylko będzie to w zakresie naszych możliwości.

Jak się z nami skontaktować?

Język branżowy

Ogólna nauka języków obcych jest bez wątpienia niezbędna w dzisiejszych czasach, kiedy kontakty handlowe coraz częściej przekraczają granice państw, powstają wielkie międzynarodowe korporacje, a rynki poszczególnych krajów stają się rynkiem globalnym. My jednak idziemy o krok dalej i proponujemy naukę języka obcego z wybraną specjalizacją. Nasza oferta to:

– biznes,

– prawo,

– finanse,

– medycyna,

– technika.

Organizowane przez nas szkolenie pozwala na sprofilowanie kursu językowego dla Twoich pracowników pod kątem branży, w jakiej specjalizuje się Twoja firma. Zajmujesz się produkcją urządzeń i chcesz przyciągnąć klientów zagranicznych? Zafunduj swoim pracownikom szkolenie z języka obcego technicznego. A może odpowiadasz za dział kadr w dużej korporacji? Warto podszkolić pracowników w języku obcym z zakresu biznesu. Takie działania podniosą prestiż firmy i zwiększą jej konkurencyjność na rynku.

Korzyści dla Twojej firmy

Inwestowanie w szkolenia pracowników podniesie kwalifikacje zatrudnianej przez Ciebie kadry i tym samym podniesie jakość usług oferowanych przez Twoją firmę. Takie działania docenią nie tylko Twoi klienci, ale również sami pracownicy. Oferowanie ludziom możliwości rozwoju zawodowego i budowania kariery zwiększy lojalność obecnych pracowników i przyciągnie nowych chętnych do pracy. Wspólne uczestnictwo w szkoleniach wpłynie też na poprawę atmosfery w pracy, ocieplając wzajemne relacje wśród pracowników.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0