W dzisiejszym świecie znajomość języków obcych jest kluczowa

Oferta dostosowana do rynku pracy

W dobie postępującej globalizacji i wymiany handlowej między różnymi państwami dobra znajomość języka obcego to podstawowa kompetencja, jaką należy posiadać, aby być konkurencyjnym na rynku pracy i znaleźć pracę swoich marzeń.

Języki, których uczymy w całej Polsce

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, czeski, polski, słowacki, gruziński, japoński, koreański, chiński

Certyfikaty

Wykonujemy testy językowe zakończone wystawieniem certyfikatu znajomości języka od A1 do C2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najlepsi lektorzy

Nasz zespół posiada doświadczenie w szybkim i skutecznym nauczaniu, ukierunkowanym na osiągnięcie celu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Osiąganie celów

Szybsza i skuteczniejsza nauka poprzez osiąganie mierzalnych celów wyznaczonych na pierwszej lekcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szybka obsługa

Jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji. Staramy się odpowiedzieć na każde zapytanie najszybciej jak to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Otwórz się na innych i poznaj świat

Umiejętność posługiwania się językiem obcym poszerza nasze horyzonty i otwiera wiele nowych perspektyw przed każdym z nas. Dzięki nauce języka obcego rozwijamy rozumienie otaczającego nas świata, innych kultur, a także mamy możliwość dostępu do informacji niedostępnych w naszym języku ojczystym. Nauka języków obcych pomaga wykształcić pasję i otwartość na innych ludzi.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasi lektorzy specjalizują się w różnych dziedzinach, dlatego możemy zaoferować kurs językowy sprofilowany pod kątem branży, która najbardziej Cię interesuje. Chcesz rozwinąć swoje umiejętności przydatne w dziale marketingu? Szukasz szkolenia, które podniesie Twoje kwalifikacje w sprzedaży? A może interesuje Cię kurs języka polskiego dla Twoich zagranicznych pracowników? Kursy językowe, które oferujemy, przeznaczone są zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm oraz grup pracowników. Dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Kładziemy nacisk na pożądane, branżowe słownictwo i terminologię dostosowaną do danego sektora. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, profesjonalną kadrę oraz miłą atmosferę podczas kursu.

Co wyróżnia nasze kursy językowe?

Posiadając 30-letnią praktykę w kompleksowej obsłudze językowej zarówno pod kątem tłumaczeń jak i szkoleń pragniemy podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
Nasz zespół odpowiedzialny za szkolenia i kursy językowe to grupa specjalistów z różnych dziedzin, łączących swoje kompetencje w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu nauczania. Metodycy przedmiotu, metodycy i scenarzyści e-learningowi, psychologowie przekazu, a także graficy i informatycy komputerowi pracują wspólnie w celu zaoferowania najlepszej klasy usług e-learningowych.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0