Dlaczego my?

Dlaczego warto nas wybrać?

Wyróżnia nas profesjonalizm i szeroka oferta edukacyjna

Uczymy języków obcych, mając do tego odpowiednie przygotowanie merytoryczne i doświadczenie zdobyte przez lata praktyki. Nasze kursy językowe odpowiadają europejskim standardom jakości. Wykorzystujemy innowacyjne metody edukacyjne i wcielamy w życie najnowsze procedury.

Łączenie teorii z praktyką

W dziedzinie języków obcych jesteśmy ekspertami. Posiadamy kierunkowe wykształcenie i wciąż inwestujemy w rozwój naszej działalności. Szczycimy się już 30-letnią praktyką jako biuro tłumaczeń i zdobytym w ten sposób doświadczeniem i wiedzą chcemy wspomóc adeptów naszej szkoły językowej. U nas czekają na Ciebie nie tylko bogate w teorię wykłady. Oprócz zapewnienia Ci najwyższej klasy materiałów edukacyjnych, poświęcamy szczególną uwagę praktyce. Nauczymy Cię, jak posługiwać się zdobytą wiedzą w przyszłym zawodzie; jak użyć w życiu umiejętności, których nauczysz się w trakcie kursu.

Szeroka oferta językowa

Organizujemy zajęcia z ponad 10 języków obcych. Oprócz najbardziej cenionych na europejskim rynku zatrudnienia języków przygotowaliśmy także bardziej ekskluzywne kursy, jak np. nauka języka gruzińskiego. Wychodzimy z naszą ofertą poza Europę, proponując naukę języków japońskiego, chińskiego czy też koreańskiego. Posiadamy równie szeroką ofertę edukacyjną w zakresie bliższych naszej ojczystej mowie języków, takich jak rosyjski, czeski czy słowacki. Którykolwiek kierunek społeczno-geograficzny Cię interesuje, niemal na pewno znajdziesz w naszej szkole ofertę dla siebie.

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, czeski, polski, słowacki, gruziński, japoński, koreański, chiński

W roku 2011 zdobyliśmy certyfikat ISO 9001, potwierdzający doskonałe zarządzanie jakością z naszej strony. Spełniamy wszystkie wymogi tego standardu w kwestii zorientowania działalności na klienta, zaangażowania ludzi w pracę, wzorowego kierownictwa firmą, ciągłego rozwoju i rzeczowego podejścia do podejmowania decyzji.

Certyfikat ISO 9001

Najlepsi lektorzy

Posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie języków obcych. Przez lata praktyki szlifowaliśmy własne umiejętności. Możemy nauczyć Cię tego, co sami umiemy. Podchodzimy do naszej pracy z pasją, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem. Przekażemy Ci naszą wiedzę, udzielimy praktycznych porad, a czas spędzony na nauce upłynie w miłej atmosferze. Nie czekaj i zapisz się na któryś z naszych kursów!

Certyfikaty dla Uczestników

Na zakończenie kursu możesz otrzymać wystawiony przez nas certyfikat językowy, potwierdzający Twoją znajomość języków obcych. Dzięki temu zyskujesz udokumentowanie swojej wiedzy, które możesz załączyć do swojego CV. Oferujemy certyfikaty językowe na wszystkich poziomach zaawansowania określonych przez Radę Europy: od A1 do C2. Zdobądź pisemne potwierdzenie prezentowanego przez Ciebie stopnia umiejętności językowych!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0