Nasza oferta dla firm

Poznaj korzyści i szanse rozwoju, jakie dzięki nam może zyskać Twoja działalność

Kursy i szkolenia pracownicze są nieodłączną częścią rozwoju każdej firmy

Pozwalają one na rozwijanie kompetencje zespołu i w rezultacie podnoszenie jakości oferowanych usług. Inwestycja w kapitał ludzki zawsze przynosi wymierne korzyści. W dzisiejszym świecie postępującej globalizacji i zbliżania się do siebie różnych kultur na gruncie handlowym i zawodowym płynne posługiwanie się językiem obcym stało się fundamentalnym wymogiem w niemal każdym zawodzie.

Ekspansja na rynki zagraniczne może przynieść firmie ogromne zyski, dlatego warto upewnić się, że nic nie zakłóca rozszerzenia działalności w tym kierunku. Obecnie dzięki prężnemu rozwojowi technologii odległość przestała stanowić większą przeszkodę w porozumiewaniu się. Wciąż jednak pozostaje bariera językowa, której nie sposób przeskoczyć nawet przy użyciu najlepszych automatycznych translatorów. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie szkolenie dla pracowników, które podniesie ich umiejętności językowe, rozwinie zasób potrzebnego w branży słownictwa i tym samym znacząco ułatwi komunikację w biznesie.

Szkolenia pracownicze organizowane przez Groy Learning charakteryzują się wysokim profesjonalizmem i spełnianiem europejskich standardów. Nasi specjaliści w dziedzinie lingwistyki współpracują z metodykami e-learningowymi i psychologami przekazu, aby móc przekazać posiadaną wiedzę w sposób spójny, jasny i rzetelny. Doświadczenie nie tylko w dyscyplinie tłumaczeń, ale także w pracy z ludźmi, zdobyte przez 30 lat naszej działalności na rynku, pozwala nam organizować szkolenia na najwyższym poziomie.

Szkolenia pracownicze

Specjalizacja

Specjalizacja to kolejna rzecz, dla której warto zdecydować się na wybór naszej oferty spośród propozycji dostępnych na rynku. Jako biuro tłumaczeń wykonujemy profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne dla biznesu i organizujemy też tego rodzaju szkolenia. Dostępne u nas kursy językowe są sprofilowane pod kątem różnych gałęzi gospodarki. Oprócz ogólnej nauki języka obcego proponujemy szkolenia szczególnie przydatne w następujących branżach:

– biznes,

– prawo,

– finanse,

– medycyna,

– technika.

Podczas wybranego kursu poruszana jest problematyka danej branży, a słownictwo i terminologia odpowiadają danej dziedzinie biznesu. Język specjalistyczny niejednokrotnie odbiega od tego używanego na co dzień, tak więc szczególnie ważne jest zapoznanie pracowników z obszarem tematycznym, z którym będą mieć do czynienia w swojej pracy. Podczas kursu poznają najczęstsze zwroty i wyrażenia używane w danej dziedzinie, przygotują się do rozmów z klientami zagranicznymi oraz poszerzą zakres słownictwa najbardziej przydatny pod kątem swojego zawodu.

Technologia

Technologia, której używamy, pozwala przekraczać granice, niwelując czas i koszty, które generuje prowadzenie nauki w formie tradycyjnej. Obok szkoleń z kontaktem bezpośrednim między lektorem a słuchaczami, oferujemy także zdalne nauczanie. Proponujemy między innymi:

– webinaria,

– wideokonferencje,

– e-learning.

Zapewniamy przy tym najwyższej klasy sprzęt, gwarantujący porozumiewanie się na odległość bez zakłóceń. Ponadto nasza nauka w formie online nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Aby wziąć udział w naszych kursach, wystarczy mieć połączenie z Internetem.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0