Darmowy dojazd do Klienta!

W większości lokalizacji w Polsce

W miejscu wskazanym przez Ciebie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jedną z możliwości do wyboru w naszej szkole językowej są zajęcia prowadzone w miejscu wskazanym przez Uczestnika kursu. Nasz lektor sam dotrze na miejsce, a Ty zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale także pieniądze.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W czasach pandemii przestrzeganie zalecanych środków ostrożności jest bardzo ważne. Dlatego, zamiast niepotrzebnie wychodzić z domu i narażać się na kontakt z koronawirusem, możesz skorzystać z dogodnej opcji i zamówić nasze usługi z dojazdem do wskazanego miejsca (np. Domu czy biura). Ten rodzaj usług jest szczególnie praktyczny w obecnych czasach.

Ta forma nauki pozwala na prowadzenie zajęć w tradycyjnej formie, którą preferuje wielu kursantów. Bezpośrednie spotkanie z drugim człowiekiem, kontakt wzrokowy i mowa ciała stanowią istotne elementy komunikacji w każdym języku. Prowadzenie rozmów w takiej formie może ułatwić przyswajanie wiedzy.

Bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem

Wykorzystaj mądrze swój czas i pieniądze!

Oferowany przez nas dojazd do Klienta to znaczna oszczędność czasu, który można przecież spożytkować lepiej, na przykład przeznaczając go na powtarzanie materiału omówionego podczas ostatnich zajęć wybranego kursu. Zamiast stać w korku, spędź więcej czasu z rodziną lub przeznacz wolne chwile na ulubiony relaks, a dojazd pozostaw nam.
Dodatkową korzyścią tego rodzaju kursu jest oszczędność pieniędzy. Zapewniamy darmowy dojazd do klientów na terenie miast w całej Polsce. Wystarczy, że znajdujesz się 10 km od miejsca zamieszkania jednego z naszych lektorów, a to nasz człowiek dotrze do Ciebie. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie języków obcych w całej Polsce, dlatego niemal na pewno będziesz mieć możliwość skorzystania z opcji darmowego dojazdu. Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że inwestujesz swoje pieniądze w to, co najważniejsze, czyli naukę języka. Usługi dodatkowe, oferowane przez nas, aby ułatwić Klientom kontakt z nami, są całkowicie darmowe.

Warunki darmowego dojazdu

Kiedy możesz skorzystać z darmowego dojazdu? Niemal na pewno kwalifikujesz się do tej oferty! Wystarczy, że wskazana przez Ciebie lokalizacja znajduje się do 10 km od miejsca zamieszkania któregoś z naszych lektorów. Prowadzimy działalność w całej Polsce i dlatego jesteśmy obecni w większości miast w kraju. Z chęcią dotrzemy do wskazanego przez Ciebie miejsca!

Zalety kursu z dojazdem do Klienta

Wybór kursu z dojazdem do Klienta to:

– zachowanie bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem podczas nauki,

– więcej czasu dla siebie,

– pieniądze inwestowane w samą naukę,

– komfortowe otoczenie podczas zajęć,

– mniej stresu.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0