Język obcy w biznesie

najlepszy początek błyskotliwej kariery

Język jest pełen specyficznych zwrotów

Chcesz nauczyć się posługiwania korpomową? Swobodnie rozmawiać ze współpracownikami w międzynarodowej firmie? Zależy Ci na umiejętności jasnego i precyzyjnego przedstawiania nowych pomysłów? Jeśli tak, ten kurs będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb! Nauczymy Cię najczęściej używanych w biznesie zwrotów w wybranym języku obcym. Z nami rozwiniesz swoją karierę.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

– pracowników międzynarodowych korporacji,

– zainteresowanych pracą za granicą w wybranym kraju,

– poszukujących pracy w międzynarodowych korporacjach,

– właścicieli firm zainteresowanych szkoleniem swoich pracowników w tym kierunku.

Język obcy ze specjalizacją biznesową to oferta przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. To doskonała możliwość rozwoju dla pracowników zatrudnionych w międzynarodowych korporacjach, gdzie posługiwanie się językiem obcym wymagane jest na co dzień w kontaktach z klientami, współpracownikami oraz przełożonymi. Szukasz pracy u zagranicznego pracodawcy bądź planujesz rozpoczęcie pracy w firmie, która działa także na rynkach zagranicznych? Nasz kurs zapewni Ci odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, inwestując w ich rozwój, proponujemy kurs grupowy.

Na kursie językowym ze specjalizacją biznesową przybliżamy najbardziej przydatne w branży słownictwo, najczęściej stosowane zwroty i idiomy tematyczne. Korpomowa naszpikowana jest wyrażeniami o metaforycznym znaczeniu, których zrozumienie może stanowić niezłą zagwozdkę bez wystarczającej znajomości tematu. Na naszym kursie poznasz szereg słów, fraz i kolokacji, które ułatwią Ci poruszanie się w świecie wielkich korporacji.

Czego się nauczysz?

Oferta idealna dla firm…

Prowadzisz własną firmę i chcesz zainwestować w rozwój swoich pracowników? Kurs języka obcego ze specjalizacją biznesową będzie świetnym rozwiązaniem. Twoi pracownicy poznają zwroty używane w świecie biznesu, nauczą się swobodnej komunikacji z przedstawicielami firm zagranicznych lub klientami spoza kraju. Szkolenie grupowe to oszczędność kosztów i inwestycja w przyszłość Twojej firmy! Z odpowiednio przygotowaną kadrą pracowników można śmiało rozpocząć podbój rynków zagranicznych.

…jak również dla klientów indywidualnych

Marzysz o pracy w międzynarodowej korporacji? Ten kurs jest dla Ciebie! Z nami nauczysz się języka obcego używanego na co dzień w wielkich firmach. Dzięki spersonalizowanemu programowi nauki ułożonemu przez naszych metodyków przedmiotu, scenarzystów e-learningowych i psychologów przekazu szybko przyswoisz wiedzę. Nasz kurs to gwarancja satysfakcjonujących efektów przy jednoczesnej oszczędności czasu. Nie musisz podejmować kolejnych studiów. W naszej szkole językowej osiągniesz podobny efekt edukacyjny. Ponadto wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta i wieloletnie doświadczenie. Z nami przygotujesz się do wymarzonej pracy i osiągniesz sukces zawodowy!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0